Бібліотека ЗУОТ

При Західноукраїнському орнітологічному товаристві створено орнітологічну бібліотеку, яка на сьогодні нараховує близько 13 000 примірників книг та журналів. Всі вони доступні для ознайомлення орнітологам та усім іншим зацікавленим людям за адресою вул. Судова 5 у м.Львові. Оскільки бібліотека знаходиться в одному з приміщень фондосховища Державного природознавчого музею НАН України, пред відвідуванням обов'язково зв'яжіться з товариством (див. контакти)
Переглянути каталог бібліотеки у вигляді електронних таблиць в документах Google можна за цим посиланням, а завантажити у форматі xls (для MS Excel) можна тут.Всі книги знаходяться в бібліотеці ЗУОТ і в електронному форматі не розміщені в мережі інтернет.Для спрощення пошуку необхідних публікацій використовуйте комбінацію клавіш CTRL+F, або застосуйте фільтри в програмі Excel.

Для уникнення порушення авторського права ми не викладаємо наявну літературу в онлайн доступ. Лише власні видання.


----------------------------------------
Нижче викладено електронні копії деяких старих праць з орнітології заходу України на які обмеження по авторському праву не поширюється через їх давність (список доповнюється).

Domaniewski J. Krytyczny przeglad avifauny Galicyi (czesc1-a Passeriformes) 
(djvu, pdf, pdf стиснутий)

Страутман Ф.И. Птицы Советских Карпат.   Киев, 1954.  348с.
(pdf, pdf стиснутий)

Страутман Ф. И. Птицы западных областей УССР: В 2 т. / Ф. И. Страутман. – Львов: Изд-во Львов. ун-та, 1963. – Т. 1. – 199с.

(djvu, pdf) 

Страутман Ф. И. Птицы западных областей УССР: В 2 т. / Ф. И. Страутман. – Львов: Изд-во Львов. ун-та, 1963. – Т. 2. – 183с.

(djvu)

Ці ж та деякі інші праці можна знайти також у спільній папці на Google Диску


Немає коментарів:

Дописати коментар