Журнал "Troglodytes"


Зміст випусків
(у зв'язку з оновленням політики безпеки google, доступ до файлів окремих статей може бути тимчасово обмежений. Необхідно буде відправляти запит на дозвіл перегляду файлів. За цим оновленим посиланням ви знайдете усі випуски і статті. Посилання на окремі публікації будуть поступово оновлені)
Випуск 1 - 2010 (у вільному доступі)
Випуск 2 - 2011 (у вільному доступі)
Випуск 3 - 2012 (у вільному доступі)
Випуск 4 - 2013 (у вільному доступі)
Випуск 5-6 - 2015 (у вільному доступі)
Випуск 7 - 2016 (у вільному доступі)
Випуск 8 - 2017 (у вільному доступі)
Випуск 9-10 - 2020 (у вільному доступі)
Випуск 11-12 - 2023 (у вільному доступі)


Де знайти друковану версію журналу?
Щоб замовити збірник "Troglodytes" у паперовій версії, будь ласка, звертайтесь за контактами вказаними на нашому сайті. Орієнтовна ціна випусків: вип. 1 - 25 грн, вип. 2 - 30 грн, вип. 3 - 35 грн, вип. 4 - 40 грн., вип. 5-6, 7 та 8 випуски по 50грн. Також необхідно сплатити вартість доставки. Журнали можемо надіслати, як звичайною поштою, так і службою доставки "Нова Пошта". Гроші можна перераховувати через банк, або сплатити в службі доставки при отриманні посилки.


Призначення журналу

В Україні вже існує кілька журналів на сторінках яких публікуються статті та інші матеріали орнітологічного спрямування. Але, як свідчить ситуація, їх все ще недостатньо для задоволення попиту бажаючих опублікувати результати своїх наукових здобутків. Поява цих «Праць…» зумовлена також потребою об’єднати вже відомі, менші за обсягом видання ЗУОТ. Тому наш журнал складається з трьох частин. Перша з них містить наукові статті та повідомлення; у цьому числі вона сформована, переважно, з матеріалів доповідей ІХ Конференції ЗУОТ, які з різних причин не ввійшли до «Наукового вісника Ужгородського університету».

Друга частина містить орнітологічні спостереження птахів на території західних областей України (раніше це було окрема видання – щорічник орнітологічних спостережень "Troglodytes”, що протягом багатьох років існував завдяки зусиллям Михайла Химина). Третя частина, Інформаційний розділ, є продовженням «Інформаційних матеріалів Західного відділення Українського орнітологічного товариства», який виходив окремим збірником між 1989 і 2005 роками та інформував про діяльність Товариства від початку його заснування до 2003 року. Всього побачило світ 10 випусків «Інформаційних матеріалів Західного відділення Українського орнітологічного товариства». «Trоglodytes” заплановано видавати раз, а в майбутньому, можливо, й двічі на рік.На нашу думку, поява ще одного орнітологічного видання в Україні стимулюватиме зростання рівня наукових публікацій в науковій, насамперед орнітологічній періодиці країни. Сподіваємося, видання буде цікавим як для професійних орнітологів, так і для аматорів. Тому очікуємо на Ваше зацікавлення та підтримку.


З повагою,
редакційна рада «Troglodytes».

Немає коментарів:

Дописати коментар