Як добратись до місця проведення конференції?

Варіанти добирання.

Варінт 1. Поїзд до Львова + маршрутка.
Спочатку поїздом до Львова. Оскільки Львів досить велике місто, залізничне сполучення з іншими частинами України хороше.
Подивитись розклад поїздів і купити квитки онлайн можна тут - http://booking.uz.gov.ua/

З поїзда потрібно вийти на кінцевій станції - Головний залізничний вокзал.
Далі, від залізничного вокзалу можна перейти (десь 100м) до автостінції 8 (АС-8) і там сісти на будь-яку маршрутку, яка їде до м. Сколе, або далі по тому ж напрямку. Вийти з маршрутки потрібно на зупинці біля села Дубина. Це остання зупинка перед самим містечком Сколе. Довжина маршруту - 105 км. Оплатити проїзд можна безпосередньо водію. Орієнтовна вартість проїзду - 30грн.

Варіант 2. Прямим поїздом до Сколе.
Деякі поїзди з інших міст України зупиняються на станції Сколе. 

Наприклад:
Київ-Ужгород (013 О, 081 К),
Київ-Мукачево (827 Д),
Одеса-Ужгород (108 Ш),
Львів-Ужгород (829 Л), 

Від станції Сколе (вона там єдина) потрібно пройти метрів 100 до автовокзалу м. Сколе, де сісти на маршрутку в сторону Львова, або Стрия. Маршруткою потрібно доїхати до наступного за Сколе села - Дубина. Саме село розташоване в бік від траси Київ-Ужгород, тому села ви мабуть не побачите з дороги, але буде зупинка с. Дубина, на якій і потрібно вийти.

Варіант 3. Електричкою до Сколе.
Спочатку поїздом до Львова. Потрібно вийти на кінцевій станції - Головний залізничний вокзал. Далі пройти 300 м до приміського залізничного вокзалу, де сісти на одну з елекричок до Сколе.

Є такі варіанти (в кінці час відправлення зі Львова):
поїзд № 6187 - Львів-Лавочне - 9:00
поїзд № 6187v - Львів-Мукачево - 9:00
поїзд № 6189 - Львів-Лавочне - 14:16
поїзд № 6157 - Львів-Лавочне - 18:00
поїзд № 6157v - Львів-Лавочне-Мукачево - 18:00
поїзд № 6165 - Львів-Лавочне - 18:38

Оскільки розклад може змінитись, будь ласка, перед поїздкою уточніть розклад руку приміських поїздів на сайті львівської залізниці - http://railway.lviv.ua/schedule/suburban/

Далі сідаєте на автостанції Сколе на маршрутку до с. Дубина, як описано в Варіанті 2.

*******************************

Тепер, коли ви опинились на зупинці 'с. Дубина' потрібно пішки пройти до турбази 'Карпати' (1200м хотьби). 

Найпростіше глянути на карту нижче, але загалом схема наступна. Від зупинки 'с. Дубина' йдете на південь до роздоріжжя біля річки Опір. На роздоріжжі повертаєте на право і йдете по дорозі до моста через Опір. Пройшовши міст повертаєте на ліво і йдете по дорозі прямо ще близько 300 м до входу на турбазу.

Карту можна відкрити на повний екран натиснувши квадратної форми символ в верхньому правому куті. Її можна масштабувати, переміщати за домомогою миші і скролера. Збільшіть карту в початковій точці маршруту і в кінцевій, щоб роздивитись деталі.
Кнопка в верхньому лівому куті відкриває список шарів карти. Натисніть на відповідний шар щоб перемістити карту до нього.

Немає коментарів:

Дописати коментар